Lisans diploma tercüme İnfoyed Tercüme Bürosu noter yeminli tercümanları tarafından yapılır. Lisans diploma tercüme için diploma aslı veya fotokopi yerlidir. Lisans diploma tercümesi doğru, eksiksiz bir şekilde çevrilmesi önemlidir.

Diploma teslim süresi İngilizce, Almanca, Fransızca için aynı günde, diğer diller ise ertesi gün teslim edilir. Diploma kullanılacağı ülkenin resmi dilinde tercüme yapılmalıdır. Lisans diploma tercüme fiyatı diplomanın karakter sayısına ve çeviri dillerine göre hesaplanır. Yurtdışında diploma kullanılacak ise noter onayı ve Apostil yapılmalıdır.

Yurtdışında üniversite eğitim almak veya iş başvurusunda bulunmak için gereklidir.

Lisans diploma tercüme nedir?

Lisans diplomasının verildiği ülke dilinden, diplomanın kullanılacağı dile çeviri yapılmasıdır.

Lisans diploma tercüme nasıl yapılır?

*Kişi diplomasını infoyed@gmail.com adresine gönderir.

*Infoyed çalışanları müşterimize teslim süresini ve tercüme fiyat teklifini e-mail adresine gönderir.

*Müşterimiz teklifini onayladığını infoyed@gmail.com adresine bildirir.

*Infoyed noter yeminli tercümanları diploma tercümesine başlar.

* Lisans diploma yeminli tercüme kaşeli-imzalı müşterimizin e- mail adresine gönderilir.

*Veya Islak imzalı adresine kargo ile gönderilir.

Lisans diploma yeminli tercüme nasıl yapılır?

Infoyed noter yeminli tercümanları diploma tercümesini yapar. Bu belgeye Lisans diploma yeminli tercüme denir.

Noter onaylı lisans diploma tercüme nasıl yapılır?

Lisans diploma yeminli tercüme ve diploma orijinali ile notere gidilir. Noter tüm sayfaları inceler.  Her sayfayı imzalar ve kaşeler. Noter onaylı lisans diploma tercüme denir. Böylelikle diploma tercümesi resmiyet kazanır.

Noter onaylı lisans diploma tercüme fiyatı: Yeminli lisans tercüme fiyatı + Noter onay ücreti toplamıdır.

Noter onaylı lisans diploma tercüme Apostili nasıl yapılır?

Diploma tercümesi Lahey ülkelerinde kullanılacak ise Kaymakamlık / Valiliklerde Apostil yapılmalıdır.

Lisans diploması tercümesi için hangi belgeler gereklidir?

Orijinal lisans diploması veya fotokopisi yeterlidir. Tercüme tam, eksiksiz, aslına uygun bir şekilde çeviri yapılmalıdır. Infoyed Tercüme Bürosuna tercüme ücreti banka havalesi ile yapılır. Yurtdışında üniversite eğitim veya iş başvurularında tercümenin kullanılacağı ülke dilinde çeviri yapılmalıdır. İngilizce, Fransızca, Almanca diploma çeviri aynı günde diğer diller ise ertesi günü teslim edilir.

Lisans diploma tercüme dilleri hangileridir?

İngilizce, Romence, Hollandaca, Makedonca, Fince, İspanyolca, Japonca, İtalyanca, Fransızca, Ukraynaca, Arapça, Çince, Farsça, Macarca, İsveççe, Bulgarca, Norveççe, İbranice, Hırvatça, Hollandaca, Yunanca, Portekizce, Felemenkçe, Danca, Sırpça, Almanca, Rusça,…

Neden Lisans Diploması Tercümesi?

Lisans diploması, bir kişinin belirli bir alanda üniversitede lisans düzeyinde eğitim aldığını ve başarıyla tamamladığını belgeleyen resmi bir diplomadır. Lisans diplomasının hedef ülkenin diline doğru bir şekilde tercüme yapılması gerekir. Lisans diploması tercümesi ile uluslararası eğitim ve iş fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için çok önemlidir.

Lisans diploması nedir?

Bir kişinin belirli bir alanda Türkiye’de veya yurtdışında üniversitede lisans düzeyinde eğitimini başarıyla tamamladığını belgeleyen resmi bir belgedir. Üniversite mühendislik, tıp, hukuk, işletme … Alanlarda verilir. Lisans programları 4 yıl sürer, ancak bazı ülkelerde değişebilir. Üniversite lisans diplomasını almak için Lisans programına başvuru, gerekli dersleri almak, sınavlarda başarılı olmak gerekir.