Diploma Tercümesi Fiyatları

Diploma tercümesi fiyatları, 1 (bir) sayfa olarak hesaplanmaktadır. İngilizce, Almanca, Fransızca, Farsça, Arapça ve Rusça dillerinde diploma tercümesi 60 dakika içinde yapılmaktadır. Yurtdışında üniversite başvurularında diploma kullanılacak ise diploma tercümesi sonrasında noter tasdik işlemi yapılmalıdır. Diploma fotokopisi ile diploma tercümesi yapılır. Ayrıca noter tasdik işlemi de yapılabilir. Noter 1 (bir) sayfa diploma tercüme ücreti almaktadır

Diploma tercümesi fiyatları  aşağıdaki faktörlere göre hesaplanır.

*Diploma tercümesi fiyatları 2024, diplomanın karakter sayısına göre belirlenir.

*Noter onaylı diploma tercüme, Infoyed Yeminli Tercümanları tarafından yapılan diploma tercümesi, noter tüm belgeleri inceler ve imza ve mühür ile onaylar.

*Diploma çeviri diline göre Diploma tercümesi fiyatları hesaplanır. İngilizce diploma tercüme fiyatı diğer dillere göre en uygun olanıdır.

Diploma tercümesi fiyatları teslimat Süresine göre değişir. Acil diploma tercüme fiyatları her zaman yüksektir. İlave ücret alınır.

Diploma tercümesi fiyatları 2024, için ortalama fiyat tercüme edilen dile diploma karakter sayısına göre değişir.

Diploma Tercümesi Fiyatları 2024 ne kadar?

İngilizce diploma tercüme fiyatı (2024 Yılı) 200 TL, Almanca diploma tercüme fiyatı (2024 Yılı) 250 TL, Fransızca diploma tercüme fiyatı (2024) 250 TL, Rusça, Ukraynaca diploma tercüme fiyatı (2024 Yılı) 300 TL, Arapça diploma tercüme fiyatı (2024 Yılı) 300 TL’dir. Diğer diller için 0312 4192099 numarasını arayabilirsiniz. Nadir konuşulan diller Japonca, Çince genellikle daha yüksek ücrete tabidir.

Noter onaylı diploma tercüme fiyatı 2024, diploma yeminli tercüme ücreti + Noter onay ücreti toplamıdır. Diploma yeminli tercüme fiyatı İnfoyed Tercüme Bürosuna, Noter onay ücreti de Notere ödenir.

Noter onaylı diploma tercüme: Yeminli tercüme çeviri dil çifti, diploma belgesinin karakter uzunluğu ve teslimat süre önemli faktörlerdir.

Noter onaylı diploma tercüme mutlaka noter yeminli tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde noter belgeleri onaylamaz.

Diploma tercüme fiyatlarında öğrenci indirimi uygulanmaz.

Eski bir diploma veya yeni alınan diploma tercümesi fiyatı arasında fark yoktur. Diploma tercümesi fiyatı için şirketimize kredi kartı, banka havalesi ile yapılır.

Diploma Tercüme teslim süresi ne kadar sürer?

İngilizce, Almanca, Fransızca için aynı gün teslimi diğer diller için ertesi günü teslimi yapılır.

Diploma tercümesi nasıl yapılır?

Müşterimiz diplomanızı infoyed@gmail adresine gönderir.

İnfoyed Tercüme Bürosu çalışanları diploma tercüme fiyatı ve teslim süresini müşterimizin e-mail adresine gönderir.

Müşterimiz tercüme teklifini onaylar.

Infoyed Yeminli Tercümanları çeviriye başlar.

Noter yapılacak ise diploma orijinali ve diploma tercüme isle notere gidilir. Noter belgeleri inceler ve onaylar.

Noter onaylı diploma tercüme belgeleri müşterimizin adresine kargo ile gönderilir.

Diploma tercümesi fiyatlarına KDV veya diğer vergiler dahil değildir.