Lise diploma tercüme nasıl yapılır?

Lise diploma tercüme için Orijinal lise diploması veya fotokopisi yeterlidir. Lise diploma tercüme Infoyed Yeminli tercümanları tarafından yapılır.

*Müşterimiz lise diplomasını infoyed@gmail.com adresine gönderir.

*Tercüme teklifi müşterimizin e-mail adresine gönderilir.

*Müşterimiz onayladığını infoyed@gmail.com adresine gönderir.

*Infoyed noter yeminli tercümanları diploma tercümesine başlar.

*Yeminli lise diploma tercümesi ( noter yeminli tercüman adı-soyadı ve imzalı-kaşeli) müşterimizin e-mail adresine gönderilir. Veya ıslak imzalı şeklinde müşterimizin adresine kargo ile gönderilir.

Noter onaylı lise diploma tercüme nasıl yapılır?

*Yeminli lise tercümesi ve orijinal diploma ile notere gidilir. Noter belgeleri inceler ve onaylar. Bu belgeye noter onaylı diploma tercüme denir. Noter onaylı lise tercüme fiyatı: Yeminli lise tercüme fiyatı + Noter onay ücretidir. Tercüme edilen lise diploması noter tarafından doğruluğu onaylanır. Noter diplomanın aslını gördükten sonra tercümeyi onaylar. Noter onaylı lise tercümesi yurtdışı tüm ülkelerde geçerlidir. Noter onaylı Lise diploma tercüme Lahey ülkelerinde kullanılacak ise Mutlaka Kaymakamlık / Valiliklerde Apostil yapılmalıdır.

Lise diploma tercümesi ne kadar?

Lise diploma tercümesi Infoyed yeminli tercümanları tarafından yapılır. Tek taraflı lise diploması tercüme ücreti çeviri dillerine göre değişir.

Lise diploması nasıl İngilizceye çevrilir?

Lise diploma tercümesi Infoyed İngilizce yeminli tercümanları tarafından yapılır. Lise diploması İngilizce tercüme fiyatı (2024 yılı) 200 TL’dir. Lise diploması İngilizce tercüme fiyatı (2024 yılı) 200 TL’dir. Lise diploması Fransızca tercüme fiyatı (2024 yılı) 250 TL’dir.

Tercüme noter onayı kaç TL?

Lise diploma tercümesi noter onayı 298 TL’dir. (2023 yılı)

Lise diploması nedir?

Lise diploması, bir öğrencinin lise eğitimini başarıyla tamamladığını belirten eğitim kurumları tarafından verilen resmi bir belgedir. Diploma not ortalaması yurtdışı üniversite kabul sürecinde önemli bir faktördür. Lise diploması olmadan üniversiteye başvuru yapılamaz. Birçok işveren için minimum işe alım şartı olarak belirlenir. Lise diploması uluslararası resmi bir belgedir. Lise diploması kayıp olursa, mezun olduğunuz liseden mezun olduğunuza dair mezuniyet belgesi verilir. Lise eğitimi 4 yıl sürer, Lise diploması genelde 17-20 yaşları arasında alınır.

Lise Diploması nerede kullanılır?

*Üniversite başvurularında,

*İş başvurularında,

*Vize başvurularında,

*Göçmenlik ve oturum başvurularında kullanılır.

Yeminli Lise diploması tercümesi ne zaman ihtiyaç duyulur?

Türkiye’den alınan lise diploması farklı bir ülkenin eğitim sistemine geçiş yaparken Yeminli Lise diploması tercümesi ihtiyacı duyulur.

Herhangi bir tercüman lise diploması tercümesi yapabilir mi?

Hayır. Yeminli tercümanlar tarafından diploma tercümesi yapılmalıdır.

Lise diploması tercüme teslim süresi ne kadar?

Lise diploması tercüme teslim süresi diplomanın karakter sayısına ve çeviri diline göre değişir. Lise diploma İngilizce tercümesi, lise diploma Almanca tercümesi, lise diploma Fransızca tercümesi aynı günde teslim edilir. Diğer diller ertesi günü teslim edilir.

Lise diploma tercüme dilleri hangileridir?

İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Hollandaca, Rusça, Ukraynaca, İbranice, Danca, Sırpça, Makedonca, Bulgarca, Çince, İsveççe, Romence, Hırvatça, Almanca, Japonca, İspanyolca, Norveççe, Macarca, Yunanca, Hollandaca, Felemenkçe, İtalyanca, Fince, Portekizce, Farsça..

Tüm dünya dillerinde tercüme yapılır. Tercüme edilmiş lise diplomasının orijinaliyle aynı formatı olmalıdır.

Lise diploması tercümesi kim tarafından yapmalıdır?

Infoyed Noter yeminli tercümanları tarafından yapılmalıdır. Tercüme edilmiş lise diploması yurtdışı üniversite eğitim denkliği için kullanılabilir.

Yeminli lise diploma tercümesi üzerinde ne gibi bilgiler bulunur?

Yeminli lise diploma tercümesi üzerinde Tercümanın adı, soyadı, imzası ve şirket kaşesi bilgileri olmalıdır.