Diploma çevirisi fiyatları karakter sayısına göre belirlenmektedir. Diploma çevirisi fiyatları her dile göre değişmektedir.

Diploma çeviri ortalama fiyatlar çeviri dillerine, karakter sayılarına, zorluk derecesine, teslim süresi aciliyetine göre değişir.

Acil diploma çevirisi fiyatları, normal çeviri fiyatlarına göre daha yüksektir. Diploma çeviri fiyatları çeviri dilin zorluğuna göre değişir. Jap0nca tercüme fiyatları İngilizce diploma tercüme fiyatlarına göre daha yüksektir. Diploma çeviri fiyatları her dilde değişiklik gösterdiği için standart fiyatları yoktur.

Noter onaylı diploma çevirisi nasıl yapılır?

*Müşterimiz diplomalarını infoyed@gmail.com adresine gönderirler.

* Çeviri teklifi ve teslim süresi müşterimizin e-mail adresine gönderilir.

*Müşterimiz çeviri fiyatlarını onayladığını infoyed@gmail.com adresine bildirir.

*İnfoyed noter yeminli tercümanları diplomanın yeminli çevirisini yapar.

*Diploma orijinali ve çevirisi ile notere gidilir. Noter tüm belgeleri inceler, mührü ve imzası ile onaylar.

Noter onaylı diploma çevirisi müşterimizin adresine kargı ile gönderilir.

Noter onaylı diploma çevirisi fiyatları: Yeminli diploma çeviri fiyatı + noter onay ücreti toplamıdır.

Toplu diploma çeviri yaptırılırsa indirim yapılır. Öğrencilere özel indirimler yapılabilir. Diploma çeviri fiyatları Kredi kartı, banka havalesi ile yapılabilir. Müşterimiz çeviri ücretini şirketime havale eder. Diploma çeviri teslim süresi diplomanın karakter sayısına göre değişir.

2024 Diploma Çevirisi Fiyatları ne kadar?

İngilizce diploma çeviri fiyatı (2024 Yılı) 200 TL, Almanca diploma çeviri fiyatı (2024 Yılı) 250 TL, Fransızca diploma çeviri fiyatı (2024) 250 TL, Rusça, Ukraynaca diploma çeviri fiyatı (2024 Yılı) 300 TL, Arapça diploma çeviri fiyatı (2024 Yılı) 300 TL’dir. Diğer diller için 0312 4192099 numarasını arayabilirsiniz. Nadir konuşulan diller Japonca, Çince genellikle daha yüksek ücrete tabidir.

Diploma çeviri teslim süresi ne kadar sürer?

İngilizce diploma çeviri, Almanca diploma çeviri, Fransızca diploma çeviri için aynı gün teslimi diğer diller için ertesi günü teslimi yapılır.

Diploma çevirisi nasıl yapılır?

Türkiye veya uluslararası eğitim kurumları tarafından verilen diplomaların çevirisi Infoyed Tercüme Bürosu uygun fiyatlarda yapmaktadır.  Diploma çevirisi için Diplomalarınızı şirketimiz infoyed@gmail.com adresinize göndermeniz yeterlidir.

Diploma çevirisi, diploma veya sertifikaların bir dilden farklı bir dile aktarılması işlemidir.

Diploma çevirisi nerede kullanılır?

*Yurtdışı üniversite başvuruları,

*Yurtdışı iş başvuruları,

*Yurtdışı göçmenlik başvurularında kullanılır.

Doğruluk ve güvenilirlik çok önemlidir. Diploma çevirisi, doğru, tam, yapılmalıdır. Diploma çevirisi, kariyerinize ve eğitiminize yön verir. Doğru çeviri bürosunu seçmek, çeviri teslim sürecini ve kalite standartlarına göre yapılması gerekir.

Diploma tercüme fiyatlarına KDV veya diğer vergiler dahil değildir.