Lise mezuniyet belgesi tercüme İnfoyed yeminli tercümanları tarafından tüm dünya dillerinde yapılır. Lise mezuniyet belgesi tercüme Lahey ülkelerinde kullanılacak ise Kaymakamlık / Valiliklerde Apostili yapılması gerekir.

Lise mezuniyet belgesi tercüme nasıl yapılır?

*Müşterimiz lise mezuniyet belgesini infoyed@gmail.com adresine gönderir.

*İnfoyed çalışanları Lise mezuniyet belgesi tercüme fiyatını ve teslim süresi müşterimizin e-mail adresine gönderilir.

*Müşterimiz İnfoyed teklifini onayladığını infoyed@gmail.com adresine bildirir.

*Infoyed yeminli tercümanları yeminli tercümeye başlar.

*Müşterimizin e-mail adresine yeminli Lise mezuniyet belgesi tercüme gönderilir. Müşterimizin isteğine göre Islak imzalı yeminli Lise mezuniyet belgesi tercüme kargo ile adresine gönderilir.

Yeminli Lise mezuniyet belgesi tercüme nasıl yapılır?

Yeminli Lise mezuniyet belgesi tercüme İnfoyed yeminli tercümanları tarafından yapılır. Yeminli Lise mezuniyet belgesi tercümesi İngilizce, Almanca, Fransızca…. dillerinde aynı gün müşterilerimize teslim ederiz.

Lise mezuniyet belgesi nedir?

Lise eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilere verilen resmi bir belgeye lise mezuniyet belgesi denir.

Lise mezuniyet belgesi nerede kullanılır?

*Yurtdışı veya yurtiçin üniversite eğitimine başvuru,

*iş başvuruları

*vize başvurularında kullanılır.

Lise mezuniyet belgesi mezuniyet şartlarını yerine getiren öğrencilere verilir. Lise müdürlüğü tarafından hazırlanır. Mezuniyet sonrasında öğrencilere okul tarafından verilir.

Lise mezuniyet belgesi Türkiye’de ve dünya ülkelerinde resmi bir belge olarak kabul edilir. Öğrencinin adı, soyadı, mezuniyet tarihi, mezun olduğu okul adı gibi bilgiler yer alır.

Lise mezuniyet belgesi tercümesi, noter onayı ve Apostil onayı alındığında yurtdışında geçerlidir. Lise mezuniyet belgesinde diploma notu Lise eğitimi boyunca genel akademik başarıyı gösterir. Mezuniyet belgesinin aslı kaybolursa mezun olduğu liseden onaylı bir suret talep edilir.

Lise mezuniyet belgesi e-Devlet üzerinden alınabilir

Yeminli lise mezuniyet belgesi tercüme nedir?

Lise mezuniyet belgesini tercümesi, Infoyed noter yeminli tercümanları tarafından yapılır.         Orijinal lise mezuniyet belgesi veya fotokopisi

Noter onaylı Lise mezuniyet belgesi tercüme nasıl yapılır?

*İnfoyed yeminli tercümanları tarafından yapılan yeminli Lise mezuniyet belgesi tercüme ve orijinal belge ile notere gidilir. Noter tüm belgeleri inceler. İmza ve mührü ile doğruluğunu onaylar. Bu belgeye Noter onaylı Lise mezuniyet belgesi tercüme denir.

Noter onaylı Lise mezuniyet belgesi tercüme fiyatı: Yeminli Lise mezuniyet belgesi tercüme fiyatı + Noter tasdik ücreti toplamıdır.

Yeminli Lise mezuniyet belgesi tercüme fiyatı İnfoyed Yeminli tercüme Bürosuna, Noter tasdik ücreti de notere ödenir.

Lise mezuniyet belgesi tercüme nerede kullanılır?

*Yurtdışında üniversite eğitim başvuruları.

*Yabancı ülkelerde iş başvuruları.

*Göçmenlik ve oturum izinleri başvuruları

Lise mezuniyet belgesi tercüme Apostil nerede yapılır? Nasıl yapılır?

Lahey Apostil Sözleşmesi’ne taraf ülkelerde, kullanılacak Lise mezuniyet belgesi, yeminli tercümesi, Kaymakamlık / Valiliklerde uluslararası geçerliliği olması için apostil yaptırılması gerekir.

Lise mezuniyet belgesi tercüme dilleri hangileridir?

İngilizce, Fince, Bulgarca, Almanca, Hollandaca, Romence, Portekizce, Japonca, Danca, Norveççe, Sırpça, Fransızca, Ukraynaca, Arapça, Yunanca, İtalyanca, Farsça, Macarca, Felemenkçe, İbranice, İsveççe, Hırvatça, Hollandaca, Rusça, Çince, İspanyolca, Makedonca,..