Açık lise diploma tercüme, orijinal belgeyle tam uyumlu olması, tam ve eksiksiz olmalıdır. Başvurulan ülkenin resmi dili veya uluslararası bir dil (İngilizce) tercih edilir.

Açık Lise Diploma tercüme nasıl yapılır?

Açık Lise Diploma tercüme yeminli tercümanlarımız tarafından aşağıdaki gibi yapılır.

  • Kişi diplomasını infoyed@gmail.com adresine gönderir. Hangi dile çeviri yapılacağını belirtir.
  • Açık lise diploma tercüme fiyatı teklifi ve teslimi müşterimizin e- mail adresine gönderilir.
  • Müşterimiz teklifimizi onayladığını infoyed@gmail.com adresine bildirir.
  • Infoyed Yeminli tercüme Bürosu noter yeminli tercümanları diploma tercümesine başlar.
  • Kaşeli-imzalı Açık lise diploma yeminli tercüme müşterimizin e-mail adresine pdf formatında gönderilir.
  • Veya Islak imzalı – kaşeli müşterimizin adresine Açık lise diploma yeminli tercüme kargo ile gönderilir.

Açık Lise Diploması tercüme için diploma orijinali veya fotokopisi yeterlidir.

Noter onaylı Açık lise diploma tercüme nasıl yapılır?

Açık lise diploma yeminli tercüme ve orijinal diploma ile notere gidilir. Noter tüm belgeleri kontrol eder. Her sayfayı imzalar ve mührünü kullanır. Bu belgeye Noter onaylı Açık lise diploma yeminli tercüme denir. Noter onaylı Açık lise diploma tercüme yurtdışı ülkelerde geçerlidir. Tercüme edilen diploma, yurt dışında eğitim veya iş başvurularında denklik işlemleri için kullanılabilir. Resmiyet kazanması için diploma tercümenin noteri yapılır.

Noter onaylı Açık lise diploma yeminli tercüme fiyatı: Açık lise diploma yeminli tercüme ücreti + Noter onay ücretidir.

Açık lise Diploma yeminli tercüme belgesinde hangi bilgiler bulunur?

Öğrencinin adı, soyadı, doğum tarihi, diploma numarası bulunur.

Açık lise diploma nedir?

Türkiye’de lise eğitimini uzaktan eğitim yoluyla (e-learning) başarılı olan kişilere verilen diplomaya denir. Düzenli lise eğitimine katılamayan öğrenciler için Açık lise uygundur. 4 yıldır. Açık Lise programında, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler gibi temel derslerin yanı sıra seçmeli dersler de bulunur. Açık Lise sınavları, Türkiye’de belirli tarihlerde, belirlenen sınav merkezlerinde yapılır. Açık Lise diploması ile üniversiteye giriş yapılabilir. Açık liseye ortaokul mezunları kabul edilir. Belirli bir sınav ücretleri ve öğrenim ücreti bulunur. Açık Lise diploması, bazı ülkelerde kabul edilebilir. Sınavlarda başarısız olan öğrenciler, belirlenen sürelerde tekrar sınava girebilirler. Açık Lise’de esnek program olduğunda, öğrencilere yarı zamanlı çalışma imkânı vardır.

Diploma yeminli tercüme neden istenir?

Açık lise Diploma yeminli tercüme, yurt dışında üniversite eğitim veya yurtdışı şirketlere iş başvurusu istenen bir belgedir.

Apostil nerede ve nasıl yapılır?

Noter onaylı Açık lise diploma tercüme Lahey ülkelerinde kullanılacak ise Kaymakamlık / Valiliklerde Apostil tasdiki yapılmalıdır. Aksi takdirde geçersiz sayılır. Yurtdışında diploma kullanılmayacak ise noter yaptırmak zorunlu değildir.

Açık lise Diploma tercümesi kim tarafından yapılır?

Açık lise Diploma tercümesi, noter yeminli bir tercüman tarafından yapılır, daha sonra noter tarafından onaylanır.

Açık lise Diploma tercüme fiyatları diplomanın karakter sayısına ve çeviri dillerine göre hesaplanır. Tercüme süresi İngilizce, Almanca, Fransızca dillerinde aynı günde, diğer diller ise ertesi günü teslim edilir.

Açık lise Diploma tercüme hangi dillerde yapılır?

İngilizce, Farsça, Makedonca, Arapça, Almanca, Norveççe, Romence, Fransızca, Hollandaca, Çince, İtalyanca, Macarca, İspanyolca, Bulgarca, İbranice, Yunanca, Hırvatça, Japonca, Hollandaca, İsveççe, Portekizce, Fince, Danca, Rusça, Sırpça, Ukraynaca, Felemenkçe,

Açık lise diploma tercüme önemi nedir?

Yurt dışındaki üniversite, yurtdışı işverenlere iş başvuruları, göçmenlik başvuruları, denklik işleri için tercümesi ve noter onaylı olması istenir. Açık lise diploma tercümesi orijinal diploma ile aynı bilgileri içermelidir.

Açık Lise Diploması tercümesi, öğrencinin gelecekteki akademik çalışmalarında kullanılır.